Většinou se mezi námi nenajde člověk, který by nesnědl banán. Banány jsou chutné a velmi zdravé. Jedná se o tropické ovoce se spoustou živin.

Poskytují nám tedy i mnoho zdravotních výhod. Obsahují vitamíny, zejména A, B a C, což je pro náš organismus hodně užitečné. Věděli jste však, že banány zlepšují také zdraví našich vlasů? Po této vlasové proceduře vám porostou vlasy jako divé, navíc vám přestanou vypadávat.

Co způsobuje vypadávání vlasů?

Lékařští vědci tvrdí, že vypadávání vlasů je obvykle spojeno s mnoha rizikovými faktory: stres, těhotenství, menopauza, úbytek na váze, atd. Z drtivé většiny stojí za vypadáváním vlasů právě stres. Ten mimo jiné zapříčiňuje hormonální nerovnováhu, což vede ke ztrátě vlasů. Fakt, že máte málo vlasů vás zneklidňuje a bere vám sebevědomí. Neutrácejte za drahé vlasové přípravky, když můžete dosáhnout stejného efektu a hlavně přirozenou cestou. Hlavní složkou je banán. Banán je váš domácí lék proti vypadávání vlasů.

Postup:

Rozmačkejte jeden banán na konzistenci pasty. Použijte jí na vlasy a nechte působit 20 minut. Poté vlasy opláchněte teplou vodou a banán odstraňte. Vlasy umyjte jemným šampónem. Podívejte se na video a bude vám vše jasné.

Čtěte:  Proč si potírat břicho syrovou šťávou z brambor? Čtěte

1 komentář

  1. Promiňte .. co to je za návod ? Jedna nerozumím, ale vy napíšete . rozmačkejte banán a naneste na vlasy … a co ty další přísady co jsou na videu ?

ZANECHAT ODPOVĚĎ