Přírodní léčbaZdraví

VIDEO: 3 jednoduché kroky, jak se zachránit před udušením

Máte strach z udušení? Existuje technika, jak si před udušením pomoci, a demonstrovat vám ji bude zkušený hasič. Doufejme, že tuto techniku nebudete muset nikdy použít, ale pokud budete úplně sami, mohla by jednou zachránit váš život …

1. Běžte do pozice „push up“

Okamžitě jděte na ruce a na kolena do pozice „push up“ (u nás lépe řečeno – udělejte „kočičí hřbet“).

2. Klesněte na hruď

Natáhněte paže před sebe, čímž násilně přistanete na svém hrudníku a břichu.

3. V případě potřeby opakujte

To bude tlačit vzduch nahoru přes hrdlo, doslova ho vytlačí z těla. V případě potřeby opakujte techniku často, jak je to nutné.

Hasič a záchranář Jeff Rehman demonstruje účinný způsob, jak zachránit sebe sama od udušení, když není nikdo kolem, kdo by vám pomohl (například v hořící zakouřené místnosti).

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Renata

Vzhledem k tomu, že je pro mě moje zdraví důležité, zajímám se o zdravý životní styl. Chci vědět, co je pro mě dobré, co mi pomůže upevnit si celkové zdraví, které potraviny či bylinky jsou vhodné a co je nového v trendech týkajících se oblasti zdraví a zdravého životního stylu.

Podobné články

Jeden komentář

  1. hmmmmm… a co ženy ? Zejména ty více obdařené přírodou ? Tohle funguje jen pro chlapy a anorektičky….

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button