Přírodní léčbaZdraví

Většina lidí neví, co dělat s cibulí: VIDEO

Cibule má specifickou štiplavou chuť a vůni. Nejčastěji se používá pro přípravu různých pokrmů. Jak jí udržet čerstvou po dobu dvou měsíců?

cibuleJednoduše udělejte pár děr v papírovém sáčku a cibuli umístěte do sáčku. Pečlivě utěsněte kancelářskou sponkou a uložte do spíže. Měla by vydržet i dva měsíce a déle. A co dále s cibulí?

Cibulové slupky

Cibulové slupky lze využít jako základ do polévky. Polévka tím získá na chuti a má úžasně hnědou barvu. Někdo jí tak používá pro barvu místo bujónu.

Zase trochu jiný chléb

5% z mouky nahraďte za cibulové slupky a dostanete chutné pečivo s aroma cibulky.

Na křeče

Pokud trpíte křečemi, pomohou vám cibulové slupky. Ve vodě uvařte 2 hrsti cibulových slupek asi 10-20 minut na mírném ohni. Přeceďte a pijte každý večer před spaním. Křeče velmi rychle ustoupí.

Pro více informací shlédněte video níže:

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Renata

Vzhledem k tomu, že je pro mě moje zdraví důležité, zajímám se o zdravý životní styl. Chci vědět, co je pro mě dobré, co mi pomůže upevnit si celkové zdraví, které potraviny či bylinky jsou vhodné a co je nového v trendech týkajících se oblasti zdraví a zdravého životního stylu.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button