Babské radyHubnutíJídlo a receptyKrásaNezařazenéPřírodní léčbaZdraví

Věděli jste, že jablečný ocet pomáhá na zmírnění celulitidy?

Celulitida je známým nevzhledným strašákem každé ženy. Jsou to vlastně tukové buňky, které se ukládají těsně pod kůži. Tím dochází ke škaredým dolíčkům, kterých se chceme zbavit. Co za ně může? Nezdravý životní styl, ale i genetika.

ocetRychle a efektivně se celulitidy zbavíme za pomocí jablečného octu, který je bohatý na vápník, hořčík, draslík a další minerály. Vyplaví z našeho těla toxické látky, ale i nadbytečnou vodu z okolí břicha a stehen.

O účincích jablek věděli už ve starém Řecku, ale i Římě nebo Egyptu. Jablečný ocet je výtečný při dietě i nadýmání. Smíchejte jej se dvěma sklenicemi vody a klidně i trochou medu. S touto směsí si pak potírejte postižená místa. Nechejte půl hodiny působit, a poté omyjte teplou vodou. Tento postup opakujte dvakrát denně, dokud nedosáhnete patřičných výsledků.

Jiná verze je smíchání stejného množství tohoto octa a vody. Směs aplikovat a zafixovat potravinovou fólií a ručníkem. Po hodině opláchnout vodou.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button