KrásaPřírodní léčba

Vadí vám povislá víčka? Vaječný bílek jim vrátí pružnost!

Povislá víčka jsou nejen nepříjemnou záležitostí, ale také neestetickou. Lidé tak vypadají o dost starší, než jsou ve skutečnosti. A právě stáří představuje vznik řadu involučních změn. Povislá víčka však mohou být také otázkou poranění, poškození nervů či jiného onemocnění.

Užitečným pomocníkem při léčbě tohoto problému jsou vejce. Ano, čtete dobře. Obyčejný bílek z vejce nádherně vypíná pleť. Vejce jsou super potravinou, která se v produktech a péči o pleť řadí na přední místa.

Vaječný bílek je schopen snížit viditelnost jizev, tmavých skvrn, černých teček a vrásek. V neposlední řadě působí i primárně a zamezuje vzniku akné. Vejce jsou dobrou ingrediencí na pleťové a vlasové masky.

Jak na povislá oční víčka

Umyjte si obličej a dobře ho vyčistěte od zbytků make-upu a osušte. Oddělte žloutky od bílků a vaječný bílek naneste na oční víčka za použití vatového tampónu. Oči mějte zcela zavřené, abyste zamezili vstupu do očí.

Bílek nechte na očích působit, dokud na víčkách zcela nezaschne. Poté obličej omyjte vlažnou vodou a použijte čistý ručník pro vysušení tváře.

Tento druh přírodní léčby je pro tělo přirozený a bezpečný. Dosáhnete pozitivních výsledků během několika dnů. V přiloženém videu se podívejte také na cviky, které vám rovněž mohou pomoci ke zpevnění pokožky.

 

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button