Jídlo a receptyNezařazenéPřírodní léčbaZdraví

Uzdravte své orgány díky ptačímu zobu

Tato rada je lepší než sto doktorů. Ukázalo se totiž, že ptačí zob obsahuje vysoké množství aminokyselin a enzymů. Ty jsou samozřejmě účinné pro lidské tělo. Tak šup do zverimexu!

Nejen vaši papoušci si smí pochutnávat na těchto zdravých semínkách, ocení je ale rovněž vaše tělo. Podle odborníků toto osivo obsahuje vysoké množství enzymu lipázy, který je užitečný pro naše trávení. Štěpí totiž tukové buňky tak, aby je střeva vstřebala. Kromě toho má enzym lipázy vysokou nutriční hodnotu a slouží ke snížení příznaků poruchy trávení a celiakie. Protein v semenech je lehce stravitelný a není škodlivý pro lidské tělo.

Ptačí zob rovněž obsahuje různé druhy bílkovin, díky čemuž zpomaluje proces stárnutí a napíná kůži, regeneruje slinivku nebo drží pod kontrolou cukrovku.

Enzymy, které ptačí zob obsahuje, umí také snižovat otoky vnitřních orgánů, jako jsou ledviny nebo játra, či dokonce slinivka břišní, což je opravdu nezanedbatelná vlastnost. Nezapomeňme také na léčbu zadržování vody v těle nebo léčbu hypertenze – i na to jsou tato semena účinná. Dále je to gastritida, žaludeční vředy, dna, edémy, obezita, otoky žaludku, celulitida a tak dále. V játrech tato semena odstraňují cirhózu zvýšením počtu hepatocytů.

Jak na aplikaci tohoto přírodního léku? Pět lžic těchto levných semen namočte přes noc ve vodě. Na druhý den dopoledne ptačí zob dejte do mixéru, přidejte trochu mléka nebo oblíbeného ovoce a utvořte si výživnou homogenní směs – bezvadný energy drink, který vás a vaše nemocné orgány postaví na nohy! Uvidíte, již brzy pocítíte lepší tělesnou kondici i úlevu od bolesti. Můžete se s námi podělit o své zkušenosti s tímto receptem.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button