Krása

UŽ ŽÁDNÉ UTRÁCENÍ: Zjistěte, jak osvěžit barvu svých vlasů bez barviv a škodlivých chemikálií!

Chcete zářivé vlasy? Toužíte zachovat barvu vlasů, aniž byste si museli hlavu barvit několikrát za rok? Pomůže vám osvědčená receptura z vajec a dalších ingrediencí!

Budete potřebovat:

  • 1 vejce
  • 1 polévková lžíce olivového oleje
  • 1 polévková lžíce medu

Smíchejte a naneste pastu na mokré vlasy a pokožku hlavy. Zakryjte si hlavu koupací čepicí nebo ručníkem a nechte působit tak 20-30 minut. Poté si umyjte vlasy jako obvykle, šetrným šampónem a teplou vodou.

Oživení vlasů

V plastové nádobě smíchejte:

  • 2 polévkové lžíce kondicionéru
  • 4 polévkové lžíce skořicového prášku
  • 3 polévkové lžíce medu

Důkladně promíchejte, dokud se nevytvoří homogenní směs. Tu naneste na vlhké vlasy a rozčesejte je. Až skončíte, zabalte vlasy do plastové fólie a nechte působit dvě až tři hodiny, následně umyjte šampónem. Čím déle si zábal ponecháte a čím častěji budete proces opakovat, tím viditelnější bude výsledek.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button