Babské radyJídlo a receptyPřírodní léčbaZdraví

Už jste někdy okusili česnekový sirup?

Tento pojem bude mnohým naprosto neznámý. Sirup z česneku? Jak to asi tak může chutnat? Na to nehleďte, důležité je, že tento sirup má účinky silnější než samotný penicilin.

A proto se doporučuje konzumace pár kapek na kostce cukru. Nastanou totiž samotné zázraky – zbavíte se ku příkladu cukrovky, zácpy a 80 % dokonce i rizika infarktu!

Všichni víme, že česnek sám o sobě ve svém syrovém stavu je velice zdravý. Vyštípe vám z krku veškeré bacily, ale účinkuje i na orgány. Jako takový přírodní lék se česnek používá již po celá staletí, protože má antibakteriální a antivirové vlastnosti a dokáže stimulovat imunitní systém. Syrový česnek je dokonce účinnějším antibiotikem než běžné medikamenty.

Česnekový sirup je zase perfektní na většinu onemocnění plic, na běžnou bolest v krku, chrapot, kašel, astma, dýchací potíže a na chronickou bronchitidu. Pomáhá totiž uvolňovat hlen z plic během vykašlávání.

Na jeho přípravu budete potřebovat česnek, 1/2 šálku vody, 1/4 šálku jablečného octa a 1/2 šálku medu. Česnek nasekáte, spojíte s ostatními složkami a necháte během noci odpočívat na chladném místě. Poté požívejte lžičku tohoto sirupu několikrát denně, dokud se vám neuleví. Pokud jste již nemocí, pak si dopřávejte pět kapek tohoto sirupu na cukrové kostce denně.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button