KrásaZdraví

Účelný a rychlý prostředek proti šedinám vyrobíte i doma za pár korun!

Barvy na vlasy zakryjí šediny, ale obsahují škodlivé chemické látky, které vaše vlasy mohou poškozovat. Nejlepší možností, jak předejít šedinám, jsou bramborové slupky. Vaše přirozená barva vystoupí do popředí, slupky fungují zaručeně. Ukážeme si, jak bramborové slupky využít.

Výroba tohoto domácího receptu je snadná

ŠedinyNejprve je potřeba oloupat 5 brambor a nevyhazovat z nich slupky. Nalijte 2 šálky studené vody do hrnce a přidejte slupky. Vše přiveďte k varu, a když začne voda vřít, stáhněte teplo a duste po dobu pěti minut. Po této době je potřeba odstranit hrnec z ohně a vodu nechat vychladnout.

Vychladlou směs přelijte do skleněné nádoby a uzavřete víkem. Pro vůni ještě předtím kápněte rozmarýnový nebo levandulový olej.

Jak používat:

Umyjte si hlavu šampónem a potom si opláchněte vlasy s touto směsí. Potom použijte směs a masírujte si s ní pokožku hlavy. Neoplachujte a účes upravte jako obvykle.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Renata

Vzhledem k tomu, že je pro mě moje zdraví důležité, zajímám se o zdravý životní styl. Chci vědět, co je pro mě dobré, co mi pomůže upevnit si celkové zdraví, které potraviny či bylinky jsou vhodné a co je nového v trendech týkajících se oblasti zdraví a zdravého životního stylu.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button