Přírodní léčbaZdraví

Tým výzkumníků z LSU sestavil nápoj, který by měl zastavit růst karcinom prsu o 80%

Rakovina prsu je rakovina, která se vyvíjí z prsní tkáně. Známky rakoviny prsu mohou zahrnovat bulku v prsu, změnu tvaru prsu, výtoky z bradavky nebo červenou kůži. Dochází k šíření nákazy, která se může projevovat bolestmi kostí, otoky lymfatických uzlin, dušností, nebo žlutou kůží.
breasts-88942_960_720Mezi rizikové faktory vzniku rakoviny prsu patří: ženské pohlaví, obezita, nedostatek pohybu, pití alkoholu, hormonální substituční terapie během menopauzy, ionizující záření, nízký věk na první menstruaci, mít děti pozdě nebo vůbec ne, a vyšší věk. Podle nejnovějších statistik existuje více než 231,000 nových případů invazivního karcinomu prsu, diagnostikovaného u žen jen v USA a více než 2300 případů u mužů. Mnozí lidé potřebují pochopit rizika tohoto typu rakoviny a zjistit, co mohou dělat, aby jí zabránili.

Studie nalezla parabeny ve 100% ze 160 vzorků tkání ze 40 různých mastektomií. Parabeny jsou chemické látky, nalezené v deodorantech, parfémech, kosmetice a v opalovacích krémech. Působí jako konzervační činidlo. Je tak vhodné, promyslet si nutnost užívání dané kosmetiky.

Tým výzkumníků z LSU vynalezl nápoj vyrobený ze zeleniny, ovoce, koření a kořenů rostlin ze šesti sloučenin, které mohou zničit 100% buněk rakoviny prsu. Počet studií a výzkumných pracovníků, kteří hledají přirozený způsob, jak bojovat s rakovinou neustále roste. Všichni jsme slyšeli o devastujících vedlejších účincích chemoterapie. Až nedávná studie z „Health Science Center v New Orleans“ přišla s nápojem,který má zastavit rakovinové buňky.

Tento nápoj má ničit rakovinové buňky prsu ve 100%, je vyroben z:

 • kurkumy
 • isoflavonů ze sojových bobů
 • Indo-3-karbinolu z rostlin
 • C-fykocyaninu ze spiruliny
 • resveratrolu z hroznů
 • quercetinu z čaje

Všichni víme, že jíst zdravě může být lékem či prevencí před nemocemi. Zdravá strava, éterické oleje, akupunktura a jiné přírodní alternativy zvýší váš imunitní systém. Mnoho různých přírodních léčeb prokázalo, že jsou účinné v boji proti rakovině, a to by mělo inspirovat každého…

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Renata

Vzhledem k tomu, že je pro mě moje zdraví důležité, zajímám se o zdravý životní styl. Chci vědět, co je pro mě dobré, co mi pomůže upevnit si celkové zdraví, které potraviny či bylinky jsou vhodné a co je nového v trendech týkajících se oblasti zdraví a zdravého životního stylu.

Podobné články

omentářů

 1. Otázka zní?
  Kde všechny suroviny koupit nebo odkaz na
  Objednávku. Nebo je to teprve ve testovací fázi.
  Děkuji za odpověď Karolína

 2. Přesně tak,ptám se naprosto stejně jako Karolína ze dne 5.3.2016?! Ono je snadné si to vše opsat,ale co pak s tím,kde to všechno sehnat,kdo se nevyzná v chemii a v různých“zdravých pojmech“,tak nemá ani tušení o čem se vlastně v ingrediencích tohoto čaje píše….isoflavony,indo-3-karbinol,c-fykocyanin,resveratrol z hroznů a quercetin z čaje…..nezasvěcenému to prostě neříká vůbec nic! Pokud je to tedy skutečně již osvědčený“přírodní nápoj“na rakovinové buňky,tak by to skutečně chtělo to zde více a podrobněji popsat!? Děkuji za odpověď,Jarka J.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button