Jídlo a receptyPřírodní léčbaZdraví

Trápí vás paradentóza? Nemusí!

Vyzkoušejte náš recept, který vám pomůže zpevnit lůžka okolo vašich zubů! Paradentóza totiž postihuje naše zuby i kosti kolem zubů a způsobuje tak nevzhledné a definitivní obnažování zubů a nakonec i vypadávání zubů. Nenechte své zubní zdraví dojít až do této fáze!

Zánět dásní je prvním příznakem tohoto onemocnění, které se dá zavčasu a zcela vyléčit, pokud používáte ty správné léky a podrobujete se pravidelné lékařské péči.

Vyzkoušet však doma můžete i následující recept, který vymyslel a pomohl jednomu muži. Ten posledního půl roku popíjel pouze vodu z citronu spolu s čistou vodou. Denně spotřeboval čtyři citrony a z této zubní nemoci se tak naprosto uzdravil.

Proč? Bakterie, které způsobují tuto zákeřnou zubní nemoc, totiž nemohou žít v alkalickém prostředí, o které se postará citron. Dochází tak ke zničení bakterií a posílení dásní spolu se zuby.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button