Přírodní léčbaZdraví

Toto je hotová bomba proti nachlazení a chřipce! Budete se cítit mnohem lépe

Nachlazení a kašel – pokud nezačnete s včasnou léčbou, mohou se tyto zdánlivě nevážné nemoci proměnit ve zcela závažné onemocnění. Suchý kašel je možná ještě nepříjemnější, protože se cítíte hůř a navíc se nemůžete na nic soustředit.

nachlazení

Zkuste tedy recept proti nachlazení. K tomu budete potřebovat jednu cibuli, dva šálky vody, jednu šťávu z citronu a dvě lžíce medu. Dejte vařit vodu, cibuli nakrájejte na kousky a vařte ji po dobu patnácti minut. Hrnec pak nechte na deset minut odstát. Přidejte dvě lžíce medu a dobře promíchejte. Předtím, než budete tento lék pít, přidejte do něj ještě šťávu z citronu. Tuto směs pijte třikrát denně – budete koukat na výsledky.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button