KrásaPřírodní léčba

Tohle je váš nejlepší pomocník proti stárnutí, bez zbytečného utrácení

Předtím než vám ukážeme, jak si vyrobit tenhle mocný lék, byste měli provést několik změn svého životního stylu! Ano, měli byste jíst zdravě. Měli byste jíst hodně zelené listové zeleniny, vypít alespoň jeden a půl litru vody denně a vyhnout se cukru a věcem, kde je obsažený. A co se masa týče, měli byste jíst více lososů a krůtích prsou. Ale všichni víme, že to nestačí.

Do své diety byste měli přidat víc super potravin, abyste tak zlepšili zdraví své pleti a zvrátili účinky stárnutí. A teď se vraťme k tématu. Jak jsme řekli, v tomto článku vám ukážeme, jak si vyrobit účinný lék, který vám pomůže zpomalit stárnutí. To nejlepší na tomto léku je, že je stoprocentně přírodní a na jeho výrobu potřebujete pouhé tři ingredience: jogurt, jablečný ocet a olivový olej. Ano, to je vše!

K ingrediencím

Jogurt je perfektní přírodní čistič pleti, bohatý na bílkoviny a kyselinu mléčnou. Tyto sloučeniny společně přispívají k detoxikaci pleti.

Pravidelné používání kyseliny mléčné pomáhá vaší pleti loupáním se zbavovat mrtvých buněk a bílkoviny uzavírají póry, snižují viditelnost jemných vrásek a hydratují pleť.

Jablečný ocet možná pomůže ustálit pH Vaší pleti a tím zmírní akné a proces ucpávání pórů, a ochrání vaši pleť před nadměrným vysoušením či maštěním. Tato hvězdná ingredience může váš obličej také vyživovat!

Olivový olej je skvělý přírodní hydratační přípravek na suchou pleť. Jeho antioxidanty a dobré tuky také možná pomohou snížit výskyt volných radikálů, což může zmírňovat podráždění či spálení pleti.

Recept na domácí krém proti vráskám

Budete potřebovat následující ingredience:

  • 10 kapek jablečného octa
  • 5 kapek olivového oleje
  • Bílý jogurt

Postup:

Je to velmi jednoduché – musíte pouze smíchat všechny ingredience a nanést si tento „krém“ proti vrásám na obličej. Nechte ho působit třicet minut a pak obličej opláchněte studenou vodou. Opakujte tento postup alespoň tři týdny, nejlépe v noci – když jste uvolnění a připravení jít spát. Výsledky vás ohromí! A nezapomeňte se ujistit, že nanášíte krém na čistý obličej.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button