HubnutíJídlo a receptyZdraví

Tento přírodní prostředek detoxikuje vaše tělo a zbaví vás břišního tuku

Pravidelná konzumace zpracovaných potravin a potravin obsahujících velké množství cukrů může způsobovat tvorbu toxinů v těle. Tím, že detoxikujete ledviny, játra a tlusté střevo, vyčistíte svoje tělo od škodlivých látek.

Postačí k tomu tento přírodní domácí prostředek, který nejen pomůže eliminovat toxiny z těla, ale posílí imunitní systém, podpoří metabolismus a pomůže vám zbavit se břišního tuku.

Suroviny:

  • 1/3 šálku vody
  • kousek kořene zázvoru
  • 1/2 citronu
  • okurka
  • svazek petržele

Postup:

Všechny ingredience umístěte do mixéru a dobře promíchejte, až vznikne hladká směs. Můžete do ní přidat trochu medu, pro lepší chuť.

Doporučená konzumace je vždy před spaním. Kromě toho byste měli konzumovat zdravou a vyváženou stravu a pravidelně cvičit. To vše podpoří detoxikaci, úbytek břišního tuku, podpoří metabolismus a zlepší vaše celkové zdraví a pohodu.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Renata

Vzhledem k tomu, že je pro mě moje zdraví důležité, zajímám se o zdravý životní styl. Chci vědět, co je pro mě dobré, co mi pomůže upevnit si celkové zdraví, které potraviny či bylinky jsou vhodné a co je nového v trendech týkajících se oblasti zdraví a zdravého životního stylu.

Podobné články

Back to top button