Jídlo a receptyPřírodní léčbaZdraví

Tento nápoj zničí vaše ledvinové kameny za deset dní!

Jen jediná složka může obrátit váš život naruby. Ledvinové kameny nejsou ničím příjemným, ovšem lze se proti nim bránit za pomocí prosa.

Ušetřete si cestu k lékaři, pijte velké množství tekutin a nezapomeňte na proso, kterým se nemusí nutně krmit pouze papoušci. Nejúspěšnější samoléčba, anebo naopak prevence proti ledvinovým kamenům, je právě proso – lze ho v kuchyni připravit na mnoho způsobů. Již za deset dní pravidelného stravování těchto zrnek, se vaše tělo očistí od toxinů i kamenů v těle.

Připravte si:

  • 200 gramů prosaprosa
  • 2 litry vody
  • 3 litrový hrnec
  • sklenici s víkem

Postup:

Opláchněte proso v teplé vodě a nechte na noc uležet. Dopoledne dejte proso do hrnce, zalijte vodou a přiveďte k varu. Poté hrnec přiklopte pokličkou a nechte po zbytek dne odstát. Večer obsah promíchejte a sceďte kapalinu do připravené nádoby. Tu uchovejte v lednici a pojte každý den po dobu deseti až patnácti dnů, jak vám vyjde. Nutné je požívat alespoň šálek denně. V případě potřeby recept opakujte.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button