KrásaZdraví

Tenčí se vám před očima vaše vlasy? Dopřejte si tyto ingredience!

Vypadávání vlasů je problémem lidí po celém světě – bez ohledu na věk nebo pohlaví. Zahrňte do svého ranního smoothie tyto tři ingredience a vaše vlasy zesílí a celkově se zlepší zdravotní stav pokožky hlavy. Zvýšíte tak úroveň vitamínů a dalších cenných látek. Jaké potraviny to jsou?

Mandle

Obsahují hořčík a vitamín E, což je velmi důležité pro silné a lesklé vlasy. Pokud vám nevyhovují mandle ve smoothie, stejné výhody vám poskytne mandlové mléko.

Brokolice

Brokolice je plná bílkovin, což je úžasné pro vaše vlasy.

Lněné semínko

Lněné semínko obsahuje omega-3 nenasycené tuky. Je neuvěřitelné dobré pro posílení vlasů, protože brání jejich vypadávání.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Renata

Vzhledem k tomu, že je pro mě moje zdraví důležité, zajímám se o zdravý životní styl. Chci vědět, co je pro mě dobré, co mi pomůže upevnit si celkové zdraví, které potraviny či bylinky jsou vhodné a co je nového v trendech týkajících se oblasti zdraví a zdravého životního stylu.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button