Jídlo a receptyKrásaPřírodní léčba

Tato úžasná maska na vlasy zabrání vypadávání vlasů a podpoří jejich zdravý růst

Vypadáváním vlasů netrpí jen muži, ale i ženy. Existuje mnoho důvodů, proč nám vlasy vypadávají – jde o nedostatek minerálů, o nezdravou stravu, nemoc, stres či dokonce genetiku.

Podle nejnovějších statistik tímto problémem trpí téměř třetina populace. To znamená, že tímto estetickým problémem trpí miliony žen a mužů na celém světě. Nicméně nemějte strach, máme pro vás přirozené řešení. Právě v tomto článku vám ukážeme, jak si vyrobit vlasovou masku která vám pomůže s tímto problémem. Zastaví proces vypadávání vašich vlasů během několika dní. Tento recept je velmi jednoduchý a přirozený, ale hlavně zdravotně nezávadný. Pojďme na to.

Budete potřebovat:

  • 3 banány
  • 1 lžíci olivového oleje

Postup:

Nejprve rozmačkejte banány a smíchejte je s olivovým olejem. Tuto směs si aplikujte na vlasy a vlasovou pokožku. Nechejte působit zhruba dvacet minut a poté opláchněte šampónem. Pokud nemáte olivový olej, lze také použít med. Díky tomuto receptu budou vaše vlasy hebké a hladké. Maskou si také pomůžete ke zvýšení růstu vlasů, což ocení zejména muži, kterým se dělají nevzhledné kouty.

h

Bude dobře, pokud sami tento recept vyzkoušíte a poté se o něj podělíte s ostatními, mnoho lidí totiž trpí méněcenností sebe sama právě na základě studu skrze své vlasy, kterých třeba již nemají dostatek nebo nejsou kvalitní. Rovněž pokud patříte mezi ty, kteří své vlasy vystavují obrovskému náporu vysoušečů, fénů nebo žehliček na vlasy, měli byste tento recept rozhodně zkusit. Jenom dávejte pozor na přesažení uvedeného času působení této masky, olivový olej se pak hůře smývá a totéž platí i pro vlasové masky, složené z vajec.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Renata

Vzhledem k tomu, že je pro mě moje zdraví důležité, zajímám se o zdravý životní styl. Chci vědět, co je pro mě dobré, co mi pomůže upevnit si celkové zdraví, které potraviny či bylinky jsou vhodné a co je nového v trendech týkajících se oblasti zdraví a zdravého životního stylu.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button