Babské radyPřírodní léčbaZdraví

Tato rostlina zabíjí až 98 procent nádorových buněk za méně, než šestnáct hodin!

Rakovina je jednou z nejsmrtelnějších nemocí a vědci se neustále snaží najít lék, který s ní definitivně skoncuje. Jedním z takových léků je rostlina, o které vědci tvrdí, že dokáže zabít až 98 procent nádorových buněk rakoviny prsu, za méně, než jeden den.

rostlinaJedná se o tzv. „sladký pelyněk“, neboli „Artemisia Annua“, který se již dlouho používá v čínské medicíně. V kombinaci se železem je tato rostlina úspěšná, ničí rakovinné buňky a nenapadá buňky zdravé (jak se ukázalo v experimentu, který byl proveden v laboratořích). Jen čas ukáže, jak se bude tento přírodní lék začleňovat do společnosti.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Štítky

Podobné články

Jeden komentář

  1. která hlava tohle zas objevila? A který vědec to tvrdí? Jde o alternativní neprokázanou účinnost ve fázi pokusu. A jak se píše, jako doplněk po pradě s lékařem používat lze, ale očekávat nějaké velké výsledky, to určitě ne. Je to něco jako měsíček na rakovinu prsou. Zřejmě nepomůže, ale neublíží.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button