Babské radyPřírodní léčbaZdraví

Tato rostlina zabíjí až 98 procent nádorových buněk za méně, než šestnáct hodin!

Rakovina je jednou z nejsmrtelnějších nemocí a vědci se neustále snaží najít lék, který s ní definitivně skoncuje. Jedním z takových léků je rostlina, o které vědci tvrdí, že dokáže zabít až 98 procent nádorových buněk rakoviny prsu, za méně, než jeden den.

rostlinaJedná se o tzv. „sladký pelyněk“, neboli „Artemisia Annua“, který se již dlouho používá v čínské medicíně. V kombinaci se železem je tato rostlina úspěšná, ničí rakovinné buňky a nenapadá buňky zdravé (jak se ukázalo v experimentu, který byl proveden v laboratořích). Jen čas ukáže, jak se bude tento přírodní lék začleňovat do společnosti.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Jeden komentář

  1. která hlava tohle zas objevila? A který vědec to tvrdí? Jde o alternativní neprokázanou účinnost ve fázi pokusu. A jak se píše, jako doplněk po pradě s lékařem používat lze, ale očekávat nějaké velké výsledky, to určitě ne. Je to něco jako měsíček na rakovinu prsou. Zřejmě nepomůže, ale neublíží.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button