Babské radyJídlo a receptyPřírodní léčbaZdraví

Své chronické neduhy vyléčíte již za deset dní za pomocí křenu a octa!

Mnohdy se ukáže, že nakonec nejlepším lékem na nejrůznější zdravotní neduhy, jsou babské rady za pomocí bylinek, kořenů či zeleniny. Vyhnete se tak chemii v podobě předepsaných medikamentů, které mnohdy stejně doprovází nežádoucí vedlejší účinky.

Bolí vás hlava? Trpíte na záněty?

U mnoha lidí se nemoci začnou projevovat se změnou počasí. Zejména pak na podzim vás může bolet hlava a tuto bolest doprovázet zánět nosních dutin. Prvně to řešíme samozřejmě léky. Pokud ty nezaberou, začneme doufat i na přírodní síly. Zkuste tedy tento recept, který vyžaduje křen a ocet. Křen nastrouháte a spolu s octem přesunete do láhve s uzavíratelným otvorem. Deset dní necháte pracovat při pokojové teplotě a čas od času směs promícháte. Poté inhalujete přímo z láhve nejlépe několikrát denně. Můžete také nanášet k nosu za pomocí ručníku, na který směs aplikujete.

Druhý recept vyžaduje padesát gramů křenu a padesát decilitrů vody. Povaříte a zase inhalujete, a to ještě za vroucího stavu.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button