Babské radyJídlo a receptyPřírodní léčbaZdraví

Super přírodní lék: Pokud trpíte kašlem, bronchitidou nebo astmatem, čtěte

V případě, že patříte mezi osoby mající plicní problémy, jako je astma, bronchitida, či různé druhy kašle, doporučujeme vám vyzkoušet tento přírodní lék.

Tato babská rada je již vlastně lidovým lékem, který si přinášíme od babiček pro svou pozitivní zkušenost. Pokud jej ještě neznáte, je na čase, abyste poznali.

Budete potřebovat:

  • Půl kilogramu cibulelék
  • Půl kilogramu cukru
  • 2 citrony
  • 1,5 litrů vody
  • 7 lžic medu

Postup:

Cukr necháme zkrystalizovat. Poté na roztavený cukr přidáme nadrobno nakrájenou cibuli a osmažíme ji. Dále přidáme vodu a na mírném ohni ji přivedeme k varu. Odstavíme a necháme vychladnout, přidáme šťávu z dvou vymačkaných citronů, med a dobře promícháme. Poté necháme odstát a nakonec směs přefiltrujeme od cibule do skleněné nádoby s uzávěrem.

Konzumace vyžaduje jednu polévkovou lžíci před každým jídlem. Tento postup je třeba opakovat, dokud evidujete plicní problémy. Směs je po konzumaci třeba připravovat znovu a znovu. Děti by měly užívat jednu čajovou lžičku této již přefiltrované směsi před každým jídlem.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button