Přírodní léčbaZdraví

Sůl a olivový olej: Skvělá kombinace na odstranění bolestí páteře a kloubů

Léky na bolest se na našem zdraví dříve nebo později podepíšou. Kdo má určitý zdravotní problém, který doprovází bolestivost, zřejmě ví, že analgetika nejsou každodenním řešením. Měli bychom používat více přírodních metod, než se uchýlíme k chemickému složení léčiv.

Jednou takovou technikou je smíchání soli a olivového oleje. Nemá žádný nežádoucí účinek na lidský organismus a je velmi zajímavou technikou při léčbě osteochondróz, např. krční oblasti. Zkuste toto nápravné opatření, které vám zase umožní hýbat hlavou bez bolesti.

Budete potřebovat pouhé dvě suroviny v tomto poměru:

  • 10 lžic kvalitní soli
  • 20 lžic nerafinovaného olivového nebo slunečnicového oleje

Smíchejte sůl v oleji a přelijte do skleněné uzavíratelné nádoby. Dobře zavřete a nechte odstát po dobu dvou dnů. Po uplynutí této doby je směs určena k použití.

Jak používat:

sůlNaneste malé množství na postiženou oblast ihned po probuzení. Směs vetřete do kůže a masírujte místo po dobu 2-3 minut, pak postupně čas navyšujte až na 20 minut. Tato doba je považována za optimální čas k masírování. Na konci setřete olej vlhkým ručníkem. Pokud budete mít pocit, že jste pokožku lehce podráždili, zasypte jí dětským pudrem. Ten zmírní nepříjemné pocity. Můžete také trpět lehkou závratí, ale to se za pár minut srovná.

Když budete masírování provádět každý den po dobu deseti dnů, výsledky se dostaví. Stimuluje se krevní oběh, dojde k regeneraci svalů, chrupavek a kostní tkáně. Pokud za bolestí hlavy stála krční páteř, zmizí, protože jste rozproudili krevní oběh. Budete se cítit mnohem lépe – tělo se zbavilo i toxinů (podpora metabolismu a vylučování škodlivin z těla).

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Renata

Vzhledem k tomu, že je pro mě moje zdraví důležité, zajímám se o zdravý životní styl. Chci vědět, co je pro mě dobré, co mi pomůže upevnit si celkové zdraví, které potraviny či bylinky jsou vhodné a co je nového v trendech týkajících se oblasti zdraví a zdravého životního stylu.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button