Krása

Smíchejte tyto dvě ingredience a sledujte, co se stane s vaší pokožkou už po pár minutách

Olej z černého pepře je velmi zdravý, protože obsahuje vitamíny A a K, které jsou skvělé na podporu zraku, krevního oběhu a metabolických funkcí. Navíc tento olej také obsahuje draslík, vápník a selen, což jsou stěžejní prvky pro zdravé zuby, nehty, kosti, regulaci krevního tlaku a jsou ideální pro pleť.

Směs jogurtu a oleje z černého pepře

Smíchejte jednu polévkovou lžíci oleje z černého pepře a 2 polévkové lžíce jogurtu a krouživými pohyby nanášejte na pleť. Na závěr opláchněte studenou vodou. Směs vyčistí póry, má blahodárný účinek na jizvy a také prozařuje pleť.

Maska z pepřového oleje a medu

Smíchejte vaječný bílek, půl lžíce pepře a jednu polévkovou lžíci medu. Poté naneste na obličej a nechte působit 15-20 minut, následně opláchněte vodou. Tímto způsobem si očistíte obličej od akné.

Olej z černého pepře v boji proti celulitidě

Smíchejte tělové mléko se 3-4 kapkami oleje z černého pepře. Masírujte zasažené oblasti ráno a večer.

Olej proti celulitidě

Smíchejte dvě polévkové lžíce sezamového oleje, 2 polévkové lžíce mandlového oleje a 4 kapky oleje z černého pepře. Nanášejte výslednou směs dvakrát denně a tím zvýšíte pružnost pokožky.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button