Krása

Skvělá a levná přírodní barva na vlasy, která zakryje vaše šediny!

Nedaří se vám zakrýt šediny? Nezoufejte – nabízíme vám přírodní recept, který se velmi snadno připraví a funguje lépe než jakékoliv barvení.

Skoncujte navždy se svými šedinami!

Šedé vlasy přicházejí přirozeně s věkem, ale jejich předčasné šednutí má na svědomí stres. Lidé se je obvykle snaží zakrýt drahými a chemickými barvami na vlasy, ale měli by vědět, že existují i mnohem bezpečnější a lepší možnosti.

Barva, kterou vám dnes představíme, je zcela přírodní a na zakrývání šedin se používala po celá staletí. Je vyrobena z bramborových slupek, které rychle skryjí šedé vlasy díky obsahu škrobu. Jak ji připravit?

Ingredience:

  • 5 středně velkých bramboršediny
  • Šampon a kondicionér na vlasy

Příprava

Nejprve oloupejte brambory, poté slupky dejte do hrnce s obsahem 2 litrů vody a uvařte je. Jakmile změknou, sceďte směs a tekutinu nechte v láhvi, dokud nevychladne. Poté si umyjte vlasy a naneste kondicionér, abyste vyživili své šedé vlasy, které mají sklon být sušší, než zbytek vlasů. Následně naneste vodu z brambor přímo na své vlasy a vmasírujte ji jemně do pokožky. Proces opakujte několikrát týdně po dobu tří týdnů a brzy zaznamenáte neuvěřitelné výsledky!

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button