Babské radyHubnutíJídlo a receptyKrásaPřírodní léčbaZdraví

Úžasné účinky skořice a medu

Rozhodně prospěšné. Vyhnete se totiž mnoha zdravotním problémům, jak slibuje i čínská medicína. Jižní Amerika zase za pomocí tohoto jednoduchého receptu řeší dodnes zápach z úst.

Postačí vám k tomu polévková lžíce medu a skořice a trocha teplé vody.

Proti nachlazení zase zkombinujte jednu polévkovou lžíci medu a 1/4 lžíce skořice – tento poměr vás postaví na nohy již do 3 dnů.

Cholesterol lze pro změnu upravit za pomocí čaje, 2 lžic medu a 3 lžic skořice. Funguje již do dvou hodin!

Od artritidy vám uleví lžička skořice a 2 polévkové lžíce medu. Tento poměr ingrediencí hoďte do horké vody a směs pak pijte vždy dvakrát denně – ráno a večer.

2 polévkové lžíce medu a skořice před jídlem vám uleví i od zdlouhavého trávení.

Španělští lékaři jsou zase názoru, že med a skořice zabraňuje chřipce, protože tato kombinace zabíjí viry. Směs tak funguje nejlépe jako prevence – pro posílení imunity. Výborná je ale rovněž jako obrana před srdečním infarktem. Vytvořte si tedy pastu a tu dále namažte na celozrnný chléb, který budete konzumovat ke snídani.

Lžička medu s pár lžícemi skořice řeší rovněž infekci žlučníku. Požívejte denně a zabijete ve svém těle veškeré mikroby.

Bolest břicha, žaludeční vředy, únava – není lepšího léku než půl lžičky medu a půl lžičky skořice ve sklenici vody. Obnovíte tím svou vitalitu.

Rovněž však zhubnete a zbavíte se nevzhledného akné. Jak? Na akné si vytvořte pastu, kterou aplikujete na obličej nejlépe přes noc. Ráno masku opláchněte.

Bolest zubů zase vyřeší 5 lžiček medu s 1 čajovou lžičkou skořice. Tuto pastu aplikujte na zub a opakujte třikrát denně, dokud se vám opravdu neuleví. Tato směs funguje i na kožní problémy nebo místa, kde vás bodnul otravný hmyz.

Proti padání vlasů vyzkoušejte 1 polévkovou lžíci medu, skořice a olivového oleje.

Čaj s trochou medu a skořice je zase elixírem mládí.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button