Jídlo a receptyPřírodní léčbaZdraví

Semena jako lék proti bakteriím i horečce

Pokud si zase jednou dáte ovoce, které je bohaté na semena, nezbavujte se jich. Taková papája je lékem téměř na vše. Udělá dobře vašim střevům, játrům, ledvinám a dalším orgánům, ovšem dokáže také předcházet nejrůznějším onemocněním.

Proto semena tohoto tropického plodu rozhodně konzumujte! Vyléčí řadu onemocnění, například nežádoucí parazity nebo červy, které jsou příčinou onemocnění střev. Semena z tohoto plodu si však dokážou poradit také s horečkou.

Dále nezapomeňme na léčbu cirhózy jater – pro tu je třeba rozdrtit šest semínek papájy a smíchat je s ovocnou šťávou nebo jogurtem. Tento postup opakujte alespoň měsíc a pročistíte si tím krásně svá játra.

Totéž platí pro ledviny – semínka pomohou jejich selhání a k tomu zlepší jejich funkci. Jelikož jsou semena protizánětlivá, zabraňují artritidě nebo bolestem kloubů. Dále umí bojovat s virovými infekcemi, horečkou, bakteriemi E.coli či salmonellou. K tomu přidejme také boj s rakovinou, protože semena inhibují růst rakovinných buněk. Jsou tak perfektní proti rakovině střev, prsu, prostaty či plic, anebo pro boj s leukémií.

Zbavíte se také střevní parazitů, červů, metabolizujete bílkoviny v těle; navíc se jedná o přirozenou antikoncepci pro muže i ženy. Pokud tedy například pánové chtějí snížit produkci svých spermií, měli by požívat lžičku těchto semen denně po dobu tří měsíců. Počítejte však s tím, že po vysazení se vaše plodnost vrátí zpět do normálu. Semena požívejte drcené, mleté nebo celé. V mléce, jogurtu, ovocné šťávě nebo jídle. Těhotné a kojící by se však tomuto plodu měly vyvarovat.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button