Babské radyJídlo a receptyKrásaNezařazenéPřírodní léčbaZdraví

Jak se zbavit vrásek?

Stárnutí se nikdo z nás nevyhne. Nebo ano? Vyzkoušejte tento recept, který vás spolehlivě zbaví vrásek, které trápí zejména ženy. Nebudete tak již více muset utrácet za drahou kosmetiku, která přináší spíše vedlejší účinky. Není přece nad přírodu.

Vyzkoušejte nyní tento homemade krém, kde máte jistotu, že není testován na zvířatech a navíc je stoprocentně přírodní. Připravte si:

  • Dvě čajové lžičky vazelíny
  • Jednu lžíci mandlového nebo olivového oleje
  • Jeden žloutek
  • Jednu čajovou lžičku medu

Uvedené ingredience je potřeba promíchat. Nejprve však nechte vazelínu rozpustit na teplém místě. Promícháním všeho uvedeného se vám dostane homogenní směs, kterou poté uložíte do lednice.  Použití vyžaduje masáž s touto směsí v okolí ožehavých míst s vráskami. Nechte směs dvacet minut pracovat, a poté ji odstraňte vlhkým ručníkem.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button