HubnutíJídlo a receptyKrásaPřírodní léčbaZdraví

Jak se zbavit tuků díky rybímu tuku

Potřebujete se zbavit tuků? Pak vyzkoušejte složku, která dokáže tuky vyplavit z těla! Díky ní však také budete předcházet kardiovaskulárním chorobám, rakovině či hypertenzi.

Řeč je o rybím tuku, který dokáže eliminovat přírůstek hmotnosti zejména ve středním věku. Tuto složku naleznete v makrele, sardinkách, ústřicích či lososu. Na omega 3 mastné kyseliny je bohatý například mečoun či tuňák – tyto ryby však rovněž obsahují vysoký podíl nebezpečné rtuti, a proto by se tyto ryby měly konzumovat výjimečně.

Máme takzvané bílé tukové buňky, které se ukládají v těle za účelem zachování energie, a hnědé tukové buňky, jež dokážou tuk metabolizovat v zájmu udržení stabilní tělesné teploty, přičemž rybí tuk dokáže zabránit zánětu v tukových buňkách, což může vést k inzulínové rezistenci a poté k cukrovce druhého typu.

Rybí tuk pravidelně užívají například Japonci, kteří se možná právě díky něj dožívají požehnaného věku, ale i optimální tělesné hmotnosti.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button