Babské radyJídlo a receptyPřírodní léčbaZdraví

Jak se připravit a účinně léčit chřipku

Jakmile nastane zase období zimy, popadne mnoho z nás nepříjemná chřipka. Jak se na ni připravit? Samozřejmě přírodní léčbou.

Chřipka zdaleka není taková legrace, jak by se mohlo zdát. I dnes, v pokrokové době, se může proměnit ve vážné onemocnění. Navíc suchý kašel není nic příjemného.

Jaký je tedy recept na toto onemocnění? Jakmile zaznamenáte prvotní příznaky nachlazení, připravte si cibuli, dva šálky vody, šťávu z citronu a dvě lžíce medu.

Dejte vařit vodu, cibuli nakrájejte na kousky a dejte vařit na patnáct minut. Hrnec pak dejte na deset minut odstát, přidejte dvě lžíce medu, šťávu z citronu a dobře promíchejte. Pijte třikrát denně a uvidíte, že se vám značně uleví.

V minulosti na běžné nachlazení obyvatelstvo umíralo. Dnes je nachlazení i rozvinutější chřipka nebezpečná zejména pro seniory, u běžného člověka středního věku se však při neléčení může transformovat na závažnější onemocnění. Pokud tuto nemoc v klidu nevyležíte, může chřipka také zmutovat a její léčba pak může být opravdu dlouhodobá.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button