V tomto článku vám představíme starý přírodní prostředek k detoxikaci vašich úst – vyčistí zuby a dásně. Tím, že odstraníte z úst všechny škodlivé bakterie, zlepšíte stav celé dutiny ústní. Mimo zdravých dásní budete mít i krásné bílé zuby.

Tento trik má konečný efekt na zlepšení stavu mnoha nemocí, např. dermatitidy, artritidy, bolestí hlavy, hormonálních hladin, infekce jater, atd. Zuby a dásně se stanou méně citlivými.

Jak provést olejovou očistu dutiny ústní?

zápachPřevalováním kokosového, sezamového nebo olivového oleje v ústech po dobu 20 minut zbavíte svá ústa bakterií, toxinů a hnisajících afekcí. Olej po použití neplivejte do dřezu ani ho nepolykejte, vyplivněte ho do koše.

Postup:

K výplachu úst poslouží olej v množství 1-2 lžiček rostlinné báze. V ústech musí být poměrně dlouho, cca 20 minut. Přesouvejte ho tak, abyste se zbavili bakterií i plaku. Tento postup můžete opakovat před každým jídlem. Ústa poté vypláchněte vlažnou vodou a v posledním kroku si vyčistěte zuby. Lék vám pomůže vyčistit ústa a osvěžit dech. Po týdnu budou vaše zuby bělejší.

Čtěte:  Výhřez ploténky: strašák lidí po 40-tce, braňte se včas

ZANECHAT ODPOVĚĎ