KrásaZdraví

Rozpusťte svůj břišní tuk masážemi s esenciálními oleji

V současné době se zdá, že zdravých jídel je přítomno stále méně a méně. Všude kolem nás jsou nezdravé cukry, tuky a my zjišťujeme, že se jim dá jen horko těžko vyhnout. Studie provedené v Koreji se zabývaly snižováním tuku a zmenšením obvodu pasu.

Psychika je mocná čarodějka, která nás však mnohdy brzdí v tom, dotáhnout něco do konce. A to nám v závěru brání ve zbavení se nadbytečných kil. Pokud neuvažujete pozitivně a nemáte kladné záměry se svou budoucností a změnou v ní, pak zůstanete takoví, jací jste.

Proč ale chceme zhubnout? Proto, že chceme vypadat lépe? Nebo nás k tomu vedou zdravotní důvody? Či snad chcete být příkladem svým dětem?

Minimalizujte svůj břišní tuk přirozeně a nezapomeňte, že i deodoranty, šampony, mýdla, kondicionéry, kolínská nebo parfémy, mohou být důvodem pro zvýšení tělesné hmotnosti, protože většina z těchto výrobků obsahuje toxické látky, které poškozují tělo.

Hormony jsou pak napadány chemickými látkami a vytváří se tak hormonální chaos, který vede právě k nekontrolovatelnému nabírání na váze. Jsou-li tyto produkty použity v podpaží nebo na kůži či na vlasové pokožce, pokožka absorbuje obsah a do našeho těla se rázem dostávají parabeny, sulfáty a další jedy.

Vstupují do našeho organismu a tělo je automaticky napojí do tuku. Tak je naše přirozená hormonální rovnováha narušena a hormony nepracují správně a tělo začne ukládat v důsledku šoku více tuku.

tukMísto chemických produktů se dejte na cestu přírodních, zdravotně nezávadných a rostlinných kosmetických produktů. Jen tak budete tuky spalovat efektivně.

Éterické oleje při lokální aplikaci vstupují do těla a podporují spalování tuků a uvolňování toxinů interně. Esenciální oleje jsou uloženy ve skleněných láhvích pro lepší účinnost a aplikaci. Podporují uvolňování toxinů, přebytečných tuků (dokonce i přes noc), hydratují, zotavují naše hormony atd.

Korejská studie se zabývala dvěma skupinami žen po menopauze. Jedna používala olej z hroznových jader a druhá cypřiš, citron, grapefruit a esenciální oleje. K tomu si masírovali břicho kokosovým nebo mandlovým olejem. Ukázaly se pozitivní výsledky, ačkoli postmenopauzální hormonální změny zabraňují rychlejší ztrátě tuku, hubnutí je tedy celkově obtížnější.

Do skleničky si smíchejte pět kapek cypřiše, šťávu z citronu a grapefruitu a pět kapek esenciálního oleje.Masírujte si břicho touto směsí jednou nebo dvakrát za den po dobu šesti týdnů.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button