Babské radyJídlo a receptyKrásaPřírodní léčbaZdraví

Recept na silný domácí lék, který zlepší váš zrak a omladí oblast kolem očí

V tomto článku vám ukážeme, jak se vyrábí silný domácí nápoj, který dokáže zlepšit zrak a rovněž omladit oblast kolem očí. Tento „lék“ je na přípravu velmi jednoduchý, jeho ingredience jsou snadno dostupné a to vše vám pomůže zlepšit tolik potřebný zrak, který se s věkem jen a jen zhoršuje.

Trpíte krátkozrakostí? Pak rovněž zbystřete. Jde o zdravotně nezávadný, zcela bezpečný a přírodní lék, který funguje, jak vnitřně, tak vně, dokonce má obrovskou zásluhu na zdravotním stavu vašich vlasů, které přestanou vypadávat a dostanou zdravý lesk. Jeho recept si prozradíme právě teď:

K výrobě tohoto zázraku budete potřebovat:

  • 3 stroužky obyčejného česneku
  • 10 lžiček organického medu
  • 200 g lněného oleje
  • 4 citrony

Postup:

Nejprve si oloupeme a rozdrtíme česnek. Přidáme oloupané citrony a vše vložíme do sklenice. Nezapomeneme na med a lněný olej, vše důkladně promícháme s dřevěnou lžící. Směs uložíme v uzavřené sklenici do lednice a denně, před každým jídlem (tedy alespoň 3x denně), požijeme jednu lžičku této směsi. Změny byste měli zaznamenat již v prvních týdnech užívání.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Renata

Vzhledem k tomu, že je pro mě moje zdraví důležité, zajímám se o zdravý životní styl. Chci vědět, co je pro mě dobré, co mi pomůže upevnit si celkové zdraví, které potraviny či bylinky jsou vhodné a co je nového v trendech týkajících se oblasti zdraví a zdravého životního stylu.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button