Přírodní léčbaZdraví

Recept na odstranění ledvinového kamene do 6 dnů

Chcete se zbavit ledvinového kamene? Máme pro vás jednoduché řešení. Jedná se o důvěryhodný recept, který by měl pomocí těchto ingrediencí odstranit ledvinový kámen. Plusem je to, že je přírodní a zároveň prospěšný pro další orgány v těle.

ledvinySložení:

  • 100 ml citronové šťávy
  • 100 ml extra panenského olivového oleje
  • 100 ml piva

Postup přípravy:

Všechny složky se promixují ve skleněné láhvi. Pije se každý den 50 ml této směsi po dobu 6 dní.

Po šesti dnech přijde úleva pro vaše ledviny – menší ledvinový kamínek spontánně odejde. Ledvinový písek se uvolní dříve, dokonce za 4 dny od užívání.

Na výrobu citronové šťávy použijte organické citróny. Dávejte pozor na velikost kamene, pokud je příliš velký (více než 15 mm), může způsobit poškození v ledvinových kanálcích.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Renata

Vzhledem k tomu, že je pro mě moje zdraví důležité, zajímám se o zdravý životní styl. Chci vědět, co je pro mě dobré, co mi pomůže upevnit si celkové zdraví, které potraviny či bylinky jsou vhodné a co je nového v trendech týkajících se oblasti zdraví a zdravého životního stylu.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button