Přírodní léčbaZdraví

Recept: Ananas a kurkuma v nápoji, který vás ochrání před nemocemi

Ananas a kurkuma jsou ve vzájemné kombinaci účinnou zbraní proti zánětu a rakovinotvornému bujení. Tento nápoj je užitečné pít i jako prevenci proti běžnému nachlazení. Budete potřebovat ještě zázvor a citrón, tím posílíte účinky.

Je to velmi jednoduché, v podstatě stačí jen smíchat ingredience dohromady. Mimo těchto vlivů vám elixír pomůže i s omlazením těla a ducha.

O složení:

ananasCitrón obsahuje kyselinu citrónovou, která pomáhá odstraňovat ledvinové kameny a ananasová šťáva je 5x účinnější, než sirup proti kašli. Kurkuma je složená ze silných sloučenin kurkuminu, který se uplatňuje v boji proti rakovině. Taktéž zázvorový kořen je proti rakovině. Kokosový olej a černý pepř zlepší absorpci živin.

Tento nápoj je bezpečný, jelikož v sobě má jen přírodní ingredience. Postupujte podle daného postupu a připravte si z těchto surovin nápoj.

Budete potřebovat následující ingredience:ananas

  • 2 šálky šťávy ze zralého ananasu
  • 1/2 lžičky černého pepře
  • 7 – 8 cm kořene kurkumy
  • 5 – 6 cm kořene zázvoru
  • 1 citrón zbavený kůry
  • 1 lžička kokosového oleje

Jednotlivé ingredience dejte do odšťavňovače, přidejte kokosový olej, opepřete a promíchejte lžící. Vypijte čerstvé.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Renata

Vzhledem k tomu, že je pro mě moje zdraví důležité, zajímám se o zdravý životní styl. Chci vědět, co je pro mě dobré, co mi pomůže upevnit si celkové zdraví, které potraviny či bylinky jsou vhodné a co je nového v trendech týkajících se oblasti zdraví a zdravého životního stylu.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button