Jídlo a receptyKrásaPřírodní léčba

Rady pro muže a ženy

Pánové, chcete se stát kvalitním milovníkem žen? Dámy, potřebujete zvětšit své vnady? Pak čtete ten správný článek!

Příroda je nelítostná. Někomu dá, jinému vezme. Nyní se však smilovala nad ženami, které trpí na malá ňadra. Chcete větší prsa? Pak se obraťte na pomoc v podobě osiva!

Jedná se o semena pískavice. Ty jsou k dostání v obchodech se zdravou výživou a obsahují nemálo bílkovin, minerálních látek a dalších vitamínů. Jelikož jsou výživné, jsou efektivní pro naše zdraví a západní medicína si je toho již dlouhá léta dobře vědoma. Pískavicemi se totiž léčí infekce krku, plic či dýchacího ústrojí. Rovněž jsou tato semena perfektní v rámci boje proti alergiím a horečce, stimulují totiž ledviny a plíce, protože zahřívají tělo. Dále snižují hladinu cholesterolu a zlepšují trávení.

Na to nejpodstatnější v rámci estetiky jsme však zapomněli – semena pískavice zvětšují prsa. Obsahují totiž vysokou hladinu fytoestrogenů, které mají vliv právě ňadra. Vaše prsa dokážou zvětšit až o dvě velikosti!

Jak tato semena využít? Buď v rámci masáže anebo jako čaj. Masáž vyžaduje odmočení těchto semen přes noc. Na druhý den si touto vylouhovanou vodou potírejte prsa. Pokud chcete zkusit raději čaj, pak povařte dvě stě mililitrů studené vody se dvěma lžícemi semen pískavice. Po vychlazení přidejte trochu citronu a medu. Více  než dva šálky denně však nepijte.

A nakonec tip pro pány – chcete vyzkoušet přírodní viagru? Pak jsou zde zase semena tohoto zázračného plodu…

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button