Babské radyJídlo a receptyPřírodní léčbaZdraví

Pročistěte si svá plná střeva!

Detox tlustého střeva páchali již sami staří Řekové. Důvodem bylo zbavení se přebytečného nestráveného hlenu. K čemu je však podle moderní medicíny ještě dobré pročistit střeva?

Tak například je tato metoda perfektním lékem na chronickou únavu. Ale také, pokud vás trápí naprostá ztráta energie. Bolí vás hlava? Máte migrény? Jste napjatí a trápí vás nervy? Připravte si náš detoxikační recept!

V současné době se prakticky nedá vyhnout fast foodu, kterým zabíjíme pouhou půlhodinovou pauzu na oběd. Očista střev je tak v našem životě opravdu nezbytná, pojďme si tedy říci, jak na to:

Budete potřebovat dvě polévkové lžíce nefiltrovaného jablečného octa. Dále jednu polévkovou lžíci domácího medu a dva litry vody. Vodu ohřejte a nechte v ní uvedené složky rozpustit. Nápoj poté pijte každé ráno vždy před jídlem. Podívejte se na přiložené video:

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button