Babské radyKrásaZdraví

Proč si potírat břicho syrovou šťávou z brambor? Čtěte

Brambory jsou plné vitamínů a minerálních látek, které zlepšují vaší kondici i zdraví vaší pokožky. Obsahují vitamín C, ten je konstrukčním proteinem nezbytným pro nádherný vzhled pokožky.

Antioxidanty chrání tělo před radikály a napomáhají k hojení ran, léčbě akné a udržují kůži dokonale hydratovanou. Léčí tedy také strie.

bramboryBrambory však také obsahují vitamín B. Komplex vitamínů je užitečný při léčbě zánětlivé infekce. Železo zase poskytuje krásně hnědou barvu pokožky. Vápník je důležitou prevencí před vznikem kožních onemocnění a měď udržuje pokožku pevnou a regeneruje ji za pomocí kolagenu.

Vše, co je třeba, je položit plátek brambory na kůži a vyčkat pět až deset minut. Tuto proceduru provádějte každý den, a poté svou pokožku umyjte teplou vodou. Výsledky se dostaví brzy.

 

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button