Přírodní léčbaZdraví

Proč nechat zmrznout citróny? Zde jsou důvody

Nová studie ukázala, že přírodní látky v citrónech a dalších citrusových plodech, zabraňují růstu rakovinných buněk prsu. Tento poznatek vrhá nové světlo na význam citrusových plodů pro prevenci rakoviny prsu a podporuje teorii o snížení rizika při spotřebě ovoce.

Jak na to?

Je to velmi jednoduché. Vezměte organické citróny, umyjte je a dejte do mrazáku. Jakmile citrón zamrzne, jeho kůra je připravená na strouhání a posypání na salát, do polévky, těstovin, obilovin i zmrzliny.

Proč byste to měli udělat?

Vzhledem k tomu, že citrónová kůra obsahuje 5-10 krát více vitamínů, než samotná citrónová šťáva, pomáhá zbavit tělo škodlivých toxinů. Slupka je považována za zbytečnou, ale zde je jasný důkaz, že není.

A stále to není vše, čtěte dále. Citrón je účinný při zabíjení nádorových buněk, protože je údajně 10 000x silnější, než chemoterapie. Chuť citrónu je příjemná a obejde se tak bez hrozivých účinků chemoterapie.

Bizarní na tom všem je, že lidé tuto skutečnost úzce střeží i z toho důvodu, aby neohrozili příjem těch, kteří profitují z nemocí lidí.

Dalším zajímavým aspektem citrónu je také to, že má pozoruhodný účinek na cysty a nádory. Mnozí se shodují na tom, že citrón je osvědčeným lékem proti všem druhům rakoviny.

Tím ještě nekončíme. Má antimikrobiální účinek proti bakteriálním infekcím a plísním – je účinný proti vnitřním parazitům a červům, reguluje krevní tlak, působí jako antidepresivum a bojuje proti stresu a nervovým poruchám.

Zdrojem těchto informací je více, než 20 laboratorních testů od roku 1970! Extrakty ukázaly, že sloučeniny citroníku, ničí maligní buňky ve 12 typech rakoviny, včetně rakoviny tlustého střeva, prsu, prostaty, plic a slinivky. Tyto látky byly 10 000 krát účinnější, než běžně používaný produkt chemoterapií – Adriamycin.

Tento typ léčby citrónového extraktu zničí pouze maligní rakovinné buňky a nemá vliv na zdravé buňky.

Postup je jednoduchý:

citrónyKupte si organické citróny, umyjte je, zamrazte a nastrouhejte. Není to žádná věda. Korporace tyto informace skrývá, a tak se příznaky chemicky syntetických látek tlumí dalšími léčivy, tím tento cyklus neustále pokračuje a v závěru přináší průmyslu velké zisky pocházejících z úmyslu udržovat tělo místo zdravé, nemocné.

Přírodní léčiva a minerální látky jsou přitom daleko zdravější variantou. Jít proti proudu je tak nevyhnutelný trik, jak zůstat fit po celý náš život.

Zdroj

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Renata

Vzhledem k tomu, že je pro mě moje zdraví důležité, zajímám se o zdravý životní styl. Chci vědět, co je pro mě dobré, co mi pomůže upevnit si celkové zdraví, které potraviny či bylinky jsou vhodné a co je nového v trendech týkajících se oblasti zdraví a zdravého životního stylu.

Podobné články

omentářů

  1. Už jste zkoušeli nastrouhat zmrzlý citrón,já ano a vůbec to není jednoduché,dá to pořádně zabrat a máte co dělat ten zmrzlý,klouzající citron udržet v ruce.Moc to studí,nešlo by to jinak?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button