Přírodní léčbaZdraví

Proč močit ve sprše?

Zde jsou čtyři důvody, proč byste měli močit při sprchování. Pro někoho možná odporná představa, ale když poznáte, jaké to přináší výhody, třeba změníte názor..

  1. Pomáhá to životnímu prostředí, močení ve sprše totiž šetří 72% průtoku vody, kterou byste jinak investovali do splachování.sprše
  2. Dezinfekce ran je další odůvodněný argument, proč čůrat ve sprše. Pokud máte otevřené rány, není lepší dezinfekce. Zároveň moč zmírňuje bolest. Ovšem  v případě vážných zranění je třeba, obrátit se na svého lékaře.
  3. Moč pečuje o vaši pokožku – je dobrá na ekzémy a různé vyrážky. Uvědomte si, že mnoho olejů a krémů obsahuje jako účinnou látku právě močovinu, která vyrovnává pH pokožky a je velmi prospěšná pro suchou a citlivou pokožku.
  4. Moč je také užitečná v boji s houbovými infekcemi, které se vyskytují na nohách. Pozitivní výsledky uvidíte již za několik dní.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button