Pokud chcete zkusit domácí viagru, budete potřebovat ingredience, které snadno naleznete v obchodech se smíšeným zbožím. Právě tyto složky jsou silným afrodiziakem, které okoření váš sexuální život.

Co je vlastně viagra? Jedná se o lék pro muže, „který nemůže“. Jinými slovy zvyšuje sexuální funkci a výkon. Muži neradi tento problém řeší, radí se s lékaři nebo v lékárně. Proto se nabízí vyzkoušet domácí metodu na podporu sexuální funkce…

Budete potřebovat pouze vodní meloun a citrón – suroviny, které dnes snadno získáte v supermarketu.

Proč meloun? Meloun se totiž skládá z různých živin a má afrodiziakální vlastnosti. V období, kdy se snažíte podpořit svou potenci těmito složkami, byste však neměli požívat cukr, sůl a další koření, které může snížit účinek dvou hlavních složek.

Meloun je třeba nakrájet na malé kousky a ty pak dát do odšťavňovače, který z melounu dostane všechnu šťávu. Mělo by jít alespoň o jeden litr.

Šťávu pak nalijte do hrnce, po dobu několika minut povařte a do hrnce vymačkejte citronovou šťávu. Přiveďte do varu a poté nechte vychladnout. Po vychladnutí přelijte do skleněné láhve s uzávěrem a uložte na chladné místo. Nápoj je třeba pít vždy na lačný žaludek, brzy ráno a před večeří. Postačí vám dvě polévkové lžíce, které ještě můžete smíchat s vodou. Vše ale závisí na tělesné hmotnosti, proto pokud nepociťujete výsledky, je třeba dávky navyšovat.

Čtěte:  Vitamínové doplňky nejen při aktivním cvičení

ZANECHAT ODPOVĚĎ