Přírodní léčbaZdraví

Přírodní prostředek, který odstraní vaše problémy s revmatismem

Boj s revmatismem je dlouhý a vyčerpávající a to zejména kvůli příznakům, mezi které patří nepříjemné znecitlivění a těžké bolesti, které se v noci obvykle stupňují. Jedna žena naštěstí konečně našla lék a rozhodla se o něj podělit s ostatními.

Po častých návštěvách a vyšetřeních u lékaře jí byla předepsána řada léků ve formě prášků i krémů. Nic takového jí ale opravdu nepomohlo. Rozhodla se tedy hledat spásu v alternativní medicíně. „Myslela jsem si, že už nemůžu nic ztratit, protože ta bolest byla opravdu nesnesitelná a tablety, které jsem zapíjela, působily další problémy!“ vysvětluje. To bylo však před 10 lety a od té doby se jí bolesti nevrátily.

Zde je recept:

  • 2 kg domácího medu z polních květin
  • 1 litr destilované vody
  • 250 g suché vojtěšky, jetele (Tolice vojtěšky)

Příprava:

Zhruba na hodinu povařte jetel na mírném ohni. Poté směs přefiltrujte, zchlaďte a přidejte do ní med, který dobře promíchejte a nechte ho rozpustit. Následně nechte směs zcela vychladnout.

Použití:

Třikrát denně užívejte po jídle dvě polévkové lžíce a postupně zaznamenáte zlepšení vašich problémů.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Renata

Vzhledem k tomu, že je pro mě moje zdraví důležité, zajímám se o zdravý životní styl. Chci vědět, co je pro mě dobré, co mi pomůže upevnit si celkové zdraví, které potraviny či bylinky jsou vhodné a co je nového v trendech týkajících se oblasti zdraví a zdravého životního stylu.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button