Přírodní léčbaZdraví

Přírodní nápoj k léčbě migrény, která zmizí za pouhých deset minut

Nikdo neví, co přesně stojí za příčinou migrény, ale vědci věří, že migréna je výsledkem abnormální mozkové činnosti. Může být spouštěna emočně i fyzicky.

Příčiny migrény jsou tedy emocionální spouštěče deprese, napětí a stresu. Dále hormonální změny, jako je menstruace a menopauza. A nakonec stravovací návyky – špatná výživa, alkohol, čokoláda a kofeinové nápoje. Připočíst můžeme i změnu klimatu, kouření a další.

Migréna je intenzivní bolestí, takže se musíme naučit, jak jí předcházet. Všichni víme, že nejlepší, je pít hodně vody. Zkusit můžete také tento nápoj.

Budete potřebovat:

  • dvě lžíce himálajské solimigrény
  • jeden šálek vody
  • půl citrónu

V rámci přípravy je třeba vodu ohřát a smíchat se zbytkem ingrediencí.

Proč zrovna tento druh? Himálajská sůl je bohatá na draslík, vápník, železo, hořčík a další důležité prvky. Tyto minerály jsou spojeny s harmonií našich tělesných funkcí a snadno se vstřebávají. Obsah sodíku v této soli je nízký, posilujete své kosti, regulujete množství vody v těle, zvyšujete hydrataci a dodáváte správnou funkci svému metabolismu. Rovněž vyrovnáváte hladinu pH a zbraňujete svalovým křečím. Během pouhých deseti minut se tak zbavíte migrény.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button