Babské radyZdraví

Přírodní lék na bolest hlavy ze 3 ingrediencí

Mnoho lidí po celém světě bohužel trpí neustálými a chronickými bolestmi hlavy, které nejsou dobré. Všichni jsme zažili bolesti hlavy a víme, že tato bolest může náš život někdy opravdu zatěžovat.

Nemůžete dělat nic, nemůžete pracovat, nemůžete spát – jen chcete, aby ta bolest zmizela. Paralyzující bolest vás může uvěznit v posteli. Někteří lidé berou silné prášky proti bolesti, aby přežili den, ale z dlouhodobého hlediska to není řešení.

Neměli byste se bát, toto je váš šťastný den! V tomto článku vám ukážeme, jak si vyrobit přírodní lék na bolest hlavy! A nejlepší na tom je, že potřebujete pouhé tři ingredience! Ano, přesně tak! Tento lék zmírní vaší bolest bez vedlejších účinků, jako mají prášky. Je to velmi jednoduché a snadno vyrobitelné – tady je, co musíte udělat:

Budete potřebovat následující ingredience:

  • 10 stroužků česneku
  • 2 a půl šálku medu
  • několik zrnek černého pepře

Postup:

bolestiJe to velmi jednoduché – nejprve očistěte, oloupejte a rozpulte stroužky česneku. Poté dejte česnek do skleničky, přidejte med a nakonec posypte pepřem. Sklenici pevně zavřete a nechte směs pět dní v klidu. A váš lék je připraven k použití.

Jak lék používat: pokaždé, když vás bude bolet hlava, snězte jednu polévkovou lžíci tohoto skvělého léku

Uvidíte, že bolest zmizí. Nezapomeňte se ujistit, že na lžíci máte kousek česneku a pepře.

Poznámka: Lžíci tohoto silného léku můžete jíst každý den, i když vás hlava nebolí. Předejdete tak bolestem hlavy ještě předtím, než začnou. Jak tento lék funguje – všechno způsobují antibakteriální účinky medu spolu s česnekem a pepřem! Váš krevní tlak se sníží, váš imunitní systém posílí a celé tělo vám poděkuje.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button