Babské radyJídlo a receptyPřírodní léčba

Přípravek pomáhající při tuberkulóze si můžete připravit i bez lékaře

Tento článek je určen všem příznivcům domácího léčitelství, které již nebaví stále navštěvovat lékárnu. S obratem k přírodě přichází i obrat zpět k léčitelství a používání domácích bylinných přípravků. Vyzkoušejte to také, uvidíte, že budete sami pozitivně překvapeni.

Připravte si lék doma

V dobách našich babiček nebylo nic divného na domácím léčitelství. Sbíraly se byliny a plodiny, sušily se na čaje nebo se používaly čerstvé na nejrůznější zábaly, obklady či jako příměs do jídla. Sušené směsi se schovávaly na zimu, s kterou přicházelo i nachlazení a další nepříjemné nemoci. Časy se však změnily a na řadu přišel farmaceutický průmysl, který chrlí nevídané množství léků. Přitom na některé onemocnění stačí najít osvědčený lék, který si můžete připravit i doma. Některé podomácku vyrobené sirupy či čaje vám pomůžou i při prevenci či jako doplněk k lékům.

chamomile-829538_960_720

Tuberkulóza

anatomy-254120_960_720Dříve nazývaná jako souchotiny či úbytě je infekční onemocnění, které napadá člověka i zvířata. Většinou nemoc napadne plíce, ale může postihnout i jinou část těla. Šíří se vzduchem, stačí, když osoba nakažená tuberkulózou kýchne či zakašle a jeho sliny se rozšíří vzduchem. Mezi běžné symptomy patří chronický kašel, horečka, noční pocení a ztráta tělesné hmotnosti. Infekce dalších orgánů způsobuje velkou škálu symptomů.

Rizikové skupiny

Lidé s cukrovkou mají dvakrát až čtyřikrát větší riziko rozvoje aktivní tuberkulózy a hůře reagují na léčbu, což může být způsobeno zhoršeným vstřebáváním léků. Tuberkulóza je nebezpečná i pro osoby trpící silikózou, tedy plicním onemocněním, které patří do skupiny kolagenních pneumokonióz, jedná se o usazování oxidu křemičitého v plicích. Ti mají zhruba 30krát větší šanci získat tuberkulózu. Zvýšené riziko tuberkulózy je spojené i s nízkou tělesnou váhou. Index tělesné hmotnosti menší než je 18,5 zvyšuje riziko tuberkulózy dvakrát až třikrát.

Léčba a prevence

K prevenci a kontrole tuberkulózy se přistupuje na dvou úrovních. První spočívá i identifikaci osob, kteří jsou již tuberkulózou nakažení a jejich následnou léčbou a druhá se týká očkování dětí. Není však dostupná žádná vakcína, která by poskytovala spolehlivou ochranu pro dospělé osoby. Léčba tuberkulózy spočívá v podávání antibiotik, které usmrcují bakterie. Kvůli neobvyklé struktuře a chemickému složení buněčné stěny mykobakterií, které snižují účinnost antibiotik, je léčba obtížná.

přípravek

Vyrobte si domácí přípravek, který vám s léčbou pomůže

Tento jedinečný recept pochází z Kanady. Zde se receptu užívá jako účinného domácího léku při léčbě tuberkulózy. Jde o efektivní léčbu, které vám pomůže vyhrát váš boj nad tuberkulózou.

Na lék budete potřebovat:

  • 500 g medu,
  • 100 g másla
  • 40 g drceného česneku
  • 40 g nastrouhaného křenu

Nemusíte se obávat, příprava tohoto léku je velice snadná a rychlá. Jediné co musíte udělat, je zamíchat všechny ingredience v misce. Konzumovat byste měli 1 polévkovou lžíci léku každý den před jídlem a to do té doby, než se budete cítit lépe či dokud nebudete naprosto zdraví.

Přírodní lék nade vše

Tento domácí lék může vyléčit nepříjemné nemoci plic jakékoliv osobě bez vedlejších účinků. Jedná se přece jen o zcela přírodní lék. Ti, kteří si nejsou jistí vhodností užívání tohoto domácího přípravku, by se měli poradit s lékařem. Tento lék je pro vás přívětivý, samozřejmě však nezabrání šíření tuberkulózy na jinou osobu.

Vyzkoušejte tento po domácky vytvořený lék i vy. Pomůže vám při léčba plicních onemocnění a nepřináší vám žádné vedlejší účinky. V Kanadě je tento domácí elixír velice oblíbený. Podpořte váš organismus zdraví prospěšným česnekem, křenem a medem.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Renata

Vzhledem k tomu, že je pro mě moje zdraví důležité, zajímám se o zdravý životní styl. Chci vědět, co je pro mě dobré, co mi pomůže upevnit si celkové zdraví, které potraviny či bylinky jsou vhodné a co je nového v trendech týkajících se oblasti zdraví a zdravého životního stylu.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button