Krása

Pravidelná péče o pokožku

Pravidelná péče o pokožku

Péče o naši pokožku je opravdu nezbytná, zejména pokud ji chcete udržet svěží co nejdéle. Kdo by chtěl stárnout – snad nikdo. Své mládí si můžete prodloužit, avšak tento proces vyžaduje kvalitní péči.

Vyzkoušejte dřevěné uhlí, které  působí nejen v žaludku, ale i na pokožce. Pohlcuje toxiny, chemikálie, čistí póry, zbavuje naši pleť mastnoty a dalších nečistot. Přirozená struktura dřevěného uhlí je křupavá, takže zajišťuje měkkou exfoliaci. Kromě toho maska z uhlí neznečišťuje životní prostředí. Černé uhlí odstraňuje přebytečný olej a předchází uzavírání pórů a následných pupínků. Známou černou masku aplikujte zejména v takzvané t – zóně, tedy krom obličeje také na ramena a všude tam, kde máte mastnou pokožku.

Věděli jste, že toxiny v pokožce na základě pachu, který však nevnímáme, přitahují hmyz? Poté očekávejte známé a otravné bodnutí. Pravidelná péče o pokožku s prvotní aplikací peelingu je tak naprosto nezbytná, a to alespoň jednou týdně.

Kdo trpí na černé tečky na nose, jistě ví, že boj s nimi je nekonečný. Kromě toho nemají tyto tečky povahu klasických pupínků, které přijdou a odejdou, zatímco černých teček se nikdy nezbavíte.

Přece jenom to však jde. Takzvaných komedonů, což je odborný termín pro černé tečky, které vznikají ucpáním pórů, se zbavíte právě za pomocí speciálních černých masek z uhlí. Tyto masky vytáhnou z vaší pleti rovněž i mrtvé kožní buňky. Perfektním řešením je pak černá maska, jejíž účinky můžete vidět na mnoha webových stránkách ve videích vlogerů. Oblíbeným odstraňovačem je Pro Blackhead od společnosti Astrid Skin Solution, což je přírodní slupovací maska, která vás zbaví pupínků, skvrn i nečistot. Aplikace vyžaduje nanesení masky na obličej, poté ji necháte uschnout, sloupnete a zbytky důkladně očistíte.

Další oblíbená maska je Cherioll Blackhead Mask, která čistí póry do hloubky. Zase masku aplikujte, počkejte až uschne, a poté ji odloupněte z obličeje.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Back to top button