Pravidelná péče o pokožku

Péče o naši pokožku je opravdu nezbytná, zejména pokud ji chcete udržet svěží co nejdéle. Kdo by chtěl stárnout – snad nikdo. Své mládí si můžete prodloužit, avšak tento proces vyžaduje kvalitní péči.

Vyzkoušejte dřevěné uhlí, které  působí nejen v žaludku, ale i na pokožce. Pohlcuje toxiny, chemikálie, čistí póry, zbavuje naši pleť mastnoty a dalších nečistot. Přirozená struktura dřevěného uhlí je křupavá, takže zajišťuje měkkou exfoliaci. Kromě toho maska z uhlí neznečišťuje životní prostředí. Černé uhlí odstraňuje přebytečný olej a předchází uzavírání pórů a následných pupínků. Známou černou masku aplikujte zejména v takzvané t – zóně, tedy krom obličeje také na ramena a všude tam, kde máte mastnou pokožku.

Věděli jste, že toxiny v pokožce na základě pachu, který však nevnímáme, přitahují hmyz? Poté očekávejte známé a otravné bodnutí. Pravidelná péče o pokožku s prvotní aplikací peelingu je tak naprosto nezbytná, a to alespoň jednou týdně.

Kdo trpí na černé tečky na nose, jistě ví, že boj s nimi je nekonečný. Kromě toho nemají tyto tečky povahu klasických pupínků, které přijdou a odejdou, zatímco černých teček se nikdy nezbavíte.

Přece jenom to však jde. Takzvaných komedonů, což je odborný termín pro černé tečky, které vznikají ucpáním pórů, se zbavíte právě za pomocí speciálních černých masek z uhlí. Tyto masky vytáhnou z vaší pleti rovněž i mrtvé kožní buňky. Perfektním řešením je pak černá maska, jejíž účinky můžete vidět na mnoha webových stránkách ve videích vlogerů. Oblíbeným odstraňovačem je Pro Blackhead od společnosti Astrid Skin Solution, což je přírodní slupovací maska, která vás zbaví pupínků, skvrn i nečistot. Aplikace vyžaduje nanesení masky na obličej, poté ji necháte uschnout, sloupnete a zbytky důkladně očistíte.

Čtěte:  Jak se zbavit pórů? Vsaďte na přírodní prostředky!

Další oblíbená maska je Cherioll Blackhead Mask, která čistí póry do hloubky. Zase masku aplikujte, počkejte až uschne, a poté ji odloupněte z obličeje.

ZDROJ https://www.livin3.com
Sdílejte