Babské radyJídlo a receptyPřírodní léčbaZdraví

Požívejte tuto tinkturu každých pět let a navždy se vyhnete nemocem!

Tinktura, která byla dlouhou dobu utajovaná – neuvěřitelných pět tisíc let starý tibetský lék, který se tiše šířil do zbytku světa až od roku 1972. O co se konkrétně jedná?

Tento speciální přírodní lék je opravdu velmi silný, proto se může konzumovat pouze jednou za pět let. Léčí mnoho onemocnění, jako je impotence, vysoký krevní tlak, artritida, revmatismus, gastritida, anebo hemeroidy. Dále čistí tepny a pomáhá také při onemocnění plic, anebo při hubnutí. Kromě toho posiluje metabolismus a zlepšuje náš zrak. Účinků by se našlo ještě spousty…

Recept na domácí silnou tinkturu:

  • 350 gramů česneku
  • 200 mililitrů rumu

Postup:

Česnek očistěte a rozdrťte. Promíchejte s rumem a uložte do skleněné nádoby s víkem. Minimálně deset dnů nechte odpočívat, a poté promíchejte a zase uložte ještě na dva dny ke klidu.

Dávkování:

Jedná se o lék, který se smí požívat maximálně dvanáct dnů. Pár kapek tinktury smíchejte se sklenicí vody vždy před snídaní, obědem a večeří – konkrétně v poměru 1:2:3.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button