HubnutíJídlo a receptyPřírodní léčbaZdraví

Potřebujete životabudič?

Pak vyzkoušejte kombinaci lžíce olivového oleje s citronem! Totiž jen tato směs vás ráno postaví na nohy!

Kromě toho posílí vaše tělo a očistí jej od všech toxinů, které vás zanáší. Nabijete se energií pro celý pracovní den a zbavíte se mnoha zdravotních neduhů.

Kombinace dvou složek, a sice tekutého zlata v podobě olivové oleje, který milovali už staří Řekové a Římané, a dále citronu, vás zbaví cholesterolu a dodá vašemu tělu vitamíny, minerály, antioxidanty a další živiny jako je například vitamín C, ale i vitamín B, draslík, fosfor, bílkoviny, sacharidy, flavonoidy a podobně.

Tato kombinace léčí kardiovaskulární problémy, zácpu, revma, ale i onemocnění jater a žluči. Při zácpě pomáhá vytvářet mazivo pro trávicí hlen, aktivuje funkci žlučníku a jater, zlepšuje trávení a krevní oběh. Se svými protizánětlivými účinky uzdravuje záněty, ale i problematické klouby a žlučové kameny.

Doporučení – pijte vždy ráno na lačno, hodinu před snídaní.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button