Jídlo a receptyPřírodní léčbaZdraví

Pokud budete tento lék užívat každých pět let, zapomenete na nemoci!

Jedná se o pět tisíc let starý lék, který byl objeven v Tibetu v roce 1972. Léčí mnoho onemocnění, avšak smí se použít jen jednou za pět let, protože je velmi silný.

Předpokládá se, že čistí tepny, ale také léčí impotenci, vysoký krevní tlak, plíce, artritidu, revmatismus, hemeroidy a gastritidu. Napomáhá při hubnutí, zlepšuje zrak a sluch a posiluje metabolismus.

lék

Skládá se z 350 gramů česneku a 200 ml rumu. V první řadě je třeba pořádně očistit česnek a rozdrtit jej, promísit s rumem a dát do skleněné láhve nebo sklenice. Tuto směs nechte uležet dalších deset dnů. Poté promíchejte a nechte odpočinout ještě dva dny.

Tinkturu nesmíte používat po dobu delší než dvanáct dnů. Měla by být konzumována podle stanoveného schématu, a sice několik kapek tinktury se sklenicí vody před snídaní, obědem a večeří. Jednu kapku před snídaní, dvě před obědem a tři před večeří.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button