Babské radyHubnutíJídlo a receptyPřírodní léčbaZdraví

Podívejte se na video, které vás pročistí

Pročistí, díky čemuž také zhubnete! Detox tlustého střeva není žádnou novinkou. Věnovali se mu již ve starém Řecku, protože věděli, že je třeba, zbavit se nestráveného hlenu. Současná medicína tuto činnost jen a jen podporuje.

Potřebujete se zbavit chronické únavy? Chcete nalézt svou ztracenou energii? Zbavit se bolesti hlavy? Chcete zhubnout? Pročistit se? Zklidnit své napjaté nervy? Pak požívejte tento recept minimálně jednou týdně!

Budete potřebovat dvě polévkové lžíce nefiltrovaného jablečného octu, dále jednu polévkovou lžíci domácího medu a nakonec dva litry vody. Tu ohřejte a nechte v ní rozpustit uvedené složky. Nápoj pijte každé ráno před jídlem. Budete spokojení.

https://www.youtube.com/watch?v=lkQSaBe77ww

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button