Krása

Pleť máme jen jednu

Pleť máme jen jednu

Pleť máme jen jednu, a právě proto je třeba o ni pečovat. V moderní době se velmi často užívají pleťové masky, zejména pak ty na bázi aktivního uhlí. Vyzkoušejte proto jednu i vy. K čemu je dobrá?

Maska s aktivním uhlím dokáže zbavit vaši pleť akné. Pokud jím trpíte i vy, pak jistě víte, jak těžké je se akné zbavit. Tento boj je zdlouhavý a ne vždy efektivní, dokonce nám často po akné zůstávají jizvy, anebo se dané pupínky objevují znovu a znovu. Zamávejte s nimi za pomocí masky, které zbavuje pleť přebytku oleje a uvolňuje zapouzdřené póry na vaší pokožce. Aktivní uhlí vaši pleť rovněž zbaví veškerých nečistot a mnohdy také nesourodé barvy na obličeji…

Vyzkoušejte také tuto domácí alternativu pleťové masky.Skládá se z dvou čajových lžiček aloe vera s kapslí s aktivním uhlím. To smíchejte, naneste na obličej, a poté nechte uschnout. Po uschnutí pořádně opláchněte teplou vodou.

Černého uhlí se nemusíte bát, jedná se o zcela přírodní a bezpečnou složku. Výzkum ukázal, že v průměru denně používáme přes stovku chemikálií, černé uhlí však není takovou chemikálií, která by měla škodit našemu tělu, naší pleti. Neobsahuje karcinogeny, ba právě naopak – veškeré toxiny z našeho těla snadno a rychle odstraňuje, tak jako skvrny. Kromě toho neutralizuje bakterie, a to dokonce i silnou bakterii E. coli. Aplikací takové masky na obličej se rovněž zbavujete bakterií na kůži, která může běžně způsobit infekci.

Aktivní uhlí rovněž vyčistí veškeré zanesené póry. Absorbuje nečistoty, chemikálie a toxiny, které se jinak dostávají do krevního řečiště. Nevzhledné černé tečky na nose, se kterými bojují nejen ženy, ale i muži, rovněž zmizí za pomocí této nejlépe slupovací masky, která je snadno k dostání v každém obchodě s drogerií. Pokud vyzkoušíte černou slupovací masku, rozhodně nebudete v litovat. Jiná možnost je si tuto masku vyrábět doma za pomocí uvedených ingrediencí.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Back to top button