Přírodní léčbaZdraví

Pití vody po probuzení na lačný žaludek v sobě skrývá mnoho zajímavých výhod

 

Tento článek vám vysvětlí, proč je pití vody ihned po probuzení tolik prospěšné. Ranní pití vody pomáhá s léčbou mnoha onemocnění, včetně astmatu, bronchitidy, močových onemocnění a onemocnění ledvin, epilepsie, průjmů, cukrovky, zvracení, bolestí hlavy, očních onemocnění, meningitidy, artritidy, menstruačních problémů, obezity, rychlého tlukotu srdce aj.

Jak postupovat:

  1. Pijte 4x 160 ml vody po probuzení (první věc, kterou ráno uděláte)
  2. Pijte vodu před čištěním zubů a nejezte ani nepijte nic jiného po dobu dalších 40-45 minut
  3. Poté můžete jíst jako obvykle
  4. Následující dvě hodiny od jídla (snídaně, oběd nebo večeře) nejezte nic dalšího
  5. Postupně zvyšujte množství konzumované vody, začněte na čtyřech sklenicích denně a přidávejte jednu sklenici vody každý den

Zde je seznam s počtem dnů, po dobu kterých byste měli dodržovat tuto metodu. Díky tomu je možné léčit konkrétní nemoci a potíže.

  • Žaludeční potíže: 10 dnů
  • Zácpa: 10 dní
  • Diabetes: 30 dní
  • Vysoký krevní tlak: 30 dní
  • TB: 90 dní

Pacienti, kteří trpí artritidou, by měli tuto metodu aplikovat 3 dny v prvním týdnu a poté pokračovat každý den.

Nemusíte se obávat jakýchkoli vedlejších účinků. Samozřejmostí je pouze častější močení, což rozhodně není škodlivé. Pití vody ihned po probuzení by se mělo stát zvykem, dopřeje vám lepší pleť a více energie. Navíc dochází i ke snižování váhy, což je pro mnohé příjemným bonusem.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Štítky

Renata

Vzhledem k tomu, že je pro mě moje zdraví důležité, zajímám se o zdravý životní styl. Chci vědět, co je pro mě dobré, co mi pomůže upevnit si celkové zdraví, které potraviny či bylinky jsou vhodné a co je nového v trendech týkajících se oblasti zdraví a zdravého životního stylu.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button